آموزش موسیقی(تنبک)

آموزش موسیقی(تنبک)

آموزش موسیقی(تنبک)
ساز موسیقی تنبک از سازهای کوبه ای به شما رمی رود که اخیرا از جنس چوب ساخته می شود . امروزه به عنوان ساز موسیقی تکنواز شناخته می شود.
سن آموزش ساز موسیقی تنبک
آموزش این ساز موسیقی در هر سنی امکان پذیر است اما در مورد کودکان توصیه می شود برای شروع ابتدا دوره ویژه کودکان (ارف)را بگذرانند و سپس شروع به آموزش این ساز نمایند. آموزش موسیقی هیچ وقت دیر نیست و علاوه بر اینکه به عنوان یک سرگرمی می باشد با یادگیری  آن می توان به عنوان یک هنر به آن نگاه کرد.

آموزش موسیقی
میزان تمرین برای یادگیری موسیقی
در کل برای یادگیری موسیقی نیاز به تمرین و ممارست داریم و یادگیری به تدریج و گام به گام انجام می شود . در مورد آموزش موسیقی کودکان پیشنهاد می شود جلسات تمرین کوتاه اما مداوم باشد چراکه آنها زودتر خسته می شوند . زمان و طول دوره یادگیری این موسیقی بستگی به استعداد و علاقه هنرجو دارد که با تمرینات بیش تر می تواند دوره آموزش موسیقی را کوتاه تر و البته کاربردی تر نماید.
کلاس آموزش موسیقی (تنبک)
این کلاس موسیقی در مرکز آموزش گالیله به صورت خصوصی و یا با توافق طرفین به صورت نیمکه خصوصی برگزار می گردد. مکان برگزاری جلسات با توجه به سلیقه هنر جو درمحل آموزشگاه یا منزل هنرجو می تواند باشد. در هر جلسه موسیقی مدرس تنبک درس جدیدی می دهد و جلسات قبل را رفع اشکال می کند

آموزش موسیقی

قیمت ساز تنبک
این ساز در قیمت های مختلف از ۲۰۰ هزار تومان به بالا می باشد که توصیه می شود قبل از خریداری و شروع جلسات با مدرس موسیقی خود دراین باره مشورت نمایید.
قیمت جلسات موسیقی
این جلسات به صورت ۴۵ دقیقه ای و با هزینه ۷۰ هزار تومان برای هنرجویان در سطح پایه و ۹۰ هزار تومان برای جلسات پیشرفته تر برگزار می گردد که البته نحوه پرداخت بسته به نظر هنر جو به صورت تک جلسه ، ۵ جلسه و یا ۱۰ جلسه یکبار و تسویه حساب با آموزشگاه می باشد.
که البته  معمول ترین حالت پرداخت بدین صورت است که ۳۰ درصد کل هزینه در جلسه اول ، ۳۰ درصد بقیه در نیمه جلسات و مابقی در پایان دریافت می گردد.
همه مدرسین مرکز ، تحصیلات موسیقی دارند و شما بنا به سلیقه میتوانید آلات موسیقی را به صورت نت و یا به اصطلاح گوشی فرا بگیرید . انتخاب سبک یادگیری با نظر هنر جو می باشد .تعاداد جلسه در هفته با نطر مدرس و هنرجو و البته با توافق طرفین می باشد.
و در نهایت زمان و روزهای برگزاری جلسات بنا به درخواست هنرجو و با هماهنگی با مدرس مربوطه امکان پذیر و بلامانع می باشد. برای برگزاری اولین جلسه و یادگیری هنری جدید همین حالا با مرکز تماس بگیرید تا در اسرع وقت اولین جلسه شما تعیین زمان شود.
برای مشاوره بیش تر  دراین زمینه با مرکز آموزش گالیله  تماس بگیرید. با تشکر مدیریت
مرکز آموزش گالیله – تدریس خصوصی کلیه سازهای موسیقی از پایه تا پیشرفته
نیاوران – چهارراه مژده
۲۲۷۲۸۹۰۴-۲۲۷۱۵۸۸۶

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک