آموزش کامپیوتر کودکان

آموزش کامپیوتر کودکان

آموزش کامپیوتر کودکان

آموزش کامپیوتر به کودکان امری اجتناب ناپذیر می باشد چرا که ما در عصر ارتباطات و فناوری زندگی می کنیم و این ابزارها جزیی جدایی ناپذیر از زندگی ما شده اند و هرروز از قبل پیشرفت تکنولوژی را شاهد هستیم.

بنابراین کودکان نیز نیازمند این هستند تا حداقل از سنین پایین اصول اولیه کامپیوترو کا ربا این ابزارها را یاد بگیرند تا در سنین بالاتر به یادگیری مسائل پیچیده تری بپردازند و از این راه در عصر کامپیوتر گم و یا سرگردان نشوند.

در کشورهای پیشرفته آموزش کامپیوتر برای کودکان از کودکستان آغاز می شود . ما انتظار داریم تا در کشور ما که هر روز در حال پیشرفت هستیم حداقل این آموزش کامپیوتر از سنین دبستان آغاز شود تا نوجوانان در دوره دبیرستان بتوانند از آن بهره برداری نمایند.

آموزش کامپیوتر کودکان

زمان مناسب آموزش کامپیوترکودکان

امروزه آموزش کامپیوتر به کودکان از آموزش بسیاری از مسائل اهمیت بیش تری دارد چرا که آنها در عصر ارتباطات متولد شده اند و از همان ابتدا با این ابزارها در ارتباط هستند.

اگر این کودک قبل از ورود به مدرسه آشنایی ابتدایی با کامپیوتر داشته باشد در اعتماد به نفس او بسیار تاثیر گذار خواهد بود و به نسبه در انجام تکالیف مثلا برای جستجوی مطالب در اینترنت آمادگی لازم را دارد و در نتیجه موفق تر خواهد بود.

بنده فکر میکنم شما به عنوان والدین این کودکان این وظیفه را بر عهده دارید که برای آموزش کامپیوتر به فرزند خود برنامه ریزی لازم را داشته باشید و یا حتی اگر وقت کافی برای این کا رندارید از افراد آموزش دیده و تحصیل کرده در این رابطه کمک بگیرید. چرا که در آینده به عنوان یکی از افتخارارت فرزند شما خواهد بود. وقتی کودکی از همان سنین پایین شروع به یادگیری کامپیوتر م ینماید در آینده برای ادامه این راه مشتاق تر خواهد بود و در بیش تر اوقات این راه را ادامه می دهد.

آموزش کامپیوتر کودکان

تفاوت آموزش کامپیوتر کودکان و بزرگسالان

البته آموزش کامپیوتر برای کودکان کاری بسیار ظریف و البته تخصصی میباشد چرا که کودکان خلاق و پویا هستند اما از مطالب زود خسته می شوند پس اگر بتوانیم توجه آنها را به کامپیوتر جلب نماییم و به قول معروف آنها را مشتاق کنیم بزرگ ترین قدو را برداشته ایم .مسئله دیگر بحث روانشناسی کودک است .آنها بار یادگیری بالاتری دارند ، در نتیجه به سهولت مطالب را فرا میگیرند.  وتمام مهارت هایی که در سنین پایین کسب می کنند د رآینده به عنوان افتخاراتشان نمایش داده می شود.

پس آموزش کامپیوتر به کودکان و آموزش کامپیوتر به بزرگسالان بسیار متفاوت می باشد لذا انتظار می رود از متخصصین در این زمینه کمک گرفته که دانش کافی در این زمینه داشته باشند.آنها به سرعت به کامپیوتر علاقه مند می شوند  به ویژه وقتی در آموزش از بازی ها کمک گرفته شود. امروزه اغلب ، کامپیوتر در مدارس آموزش داده نمی شود اما شما والد عزیر می توانید با برنامه ریزی مناسب برای فرزند خود جلسات آموزش کامپیوتر را در منزل برای کودک خود فراهم نمایید و تا حدودی آینده وی را تضمین کنید.

برگزاری جلسات در منزل و یا محل آموزشگاه امکان پذیر بوده .ساعات و روزهای جلسات طبق توافق مدرس و هنر جو می باشد  . جهت مشاوره بیش تر همین حالا با مرکز تماس بگیرید.

مرکز آموزش گالیله تدریس خصوصی کامپیوتر از پایه تا پیشرفته

تدریس خصوصی کامپیوتر کودکان و بزرگسالان ۲۲۷۱۵۸۸۶ -۲۲۷۲۸۹۰۴

درباره نویسنده

124مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک