برنامه تابستانی

برنامه تابستانی

برنامه تابستانی
با شروع فصل تابستان و اتمام امتحانات در دقیقه پدرها و مادرها برای پر کردن اوقات فرزندان خود بیشتر می شود. والدین همواره سعی می کنند این اوقات را هر چه بیشتر و بهتر برای فرزندان خود آماده نمایند.
برنامه تابستانی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟
برنامه های تابستانی باید نسبت به روحیه و فرهنگ خانواده ها متنوع شاد و همراه با برنامه‌ریزی مناسب و دقیق باشد.
انواع برنامه تابستانی؟
۱_ ماندن در خانه تماشای تلویزیون و بازی با کامپیوتر: تجربه نشان داد و دانش آموزانی که در طول تعطیلات برنامه تابستانی خود را فقط با ماندن در خانه و بازی های کامپیوتری طی می‌کنند موجب بی تحرکی انزوای اجتماعی که سالت و درون گرایی می شود.
۲_ کلاس های آموزشی: علاقه و انگیزه نوجوانان یا کودک شما بسیار موثر در انتخاب کلاس تابستانی می باشد البته روانشناسان کلاس‌های آموزشی را در تابستان توصیه نمی‌کنند.
۳_ کلاسهای ورزشی: کلاسهای ورزشی یکی از جالبترین و مفرح ترین برنامه های تابستانی است که باعث نشاط و تحرک فرزندان شما می شود.
۴_ اردوهای مدارس: در برنامه تابستانی استفاده از اردوی مدارس شهرستان که با برنامه‌های درسی همراه نباشد بسیار مفید و می‌توانند در ایجاد حس خلاقیت و تقویت جسم ذهن کودکان و نوجوانان بسیار مطلوب باشد.
۵_ فشار روانی در تابستان: روانشناسان معتقدند برای برنامه تابستان فرزندانمان نباید از برنامه های فشرده درد و غیره استفاده کرد چون باعث فشار روانی بر آنها می‌شود.
۶_ بی برنامه گی: بدترین نوع برنامه تابستانی نداشتن برنامه است البته برنامه تابستانی باید مناسب با سن و ذهن فرزند شما باشد. در نهایت والدین می‌توانند با کمی دقت و هزینه کم و مناسب برای فرزندان خود برنامه تابستانی مناسب انتخاب کنند مثلا صرافی‌های ساله مسافرت پارک و غیره.
البته به جز تمام مواردی که ذکر شد تابستان فصل بسیار خوبی برای بازیابی شخص می تواند باشد احتمال زیاد و فراوان خیلی از افرا دچار مشکلاتی میشوند این مشکلات می‌تواند در آینده بسیار نابسامان باشد به حدی که می توانند در آینده دانش آموز را دچار مشکلات فراوانی کند.
پدرها و مادرها باید به خوبی آگاه باشند که اگر فرزند ما گریبان مشکلاتی شده است یا همچنین احساس نا امنی و یا ضعف و همچنین پست رفت است تابستان بهترین فرصت برای بازیابی افراد می باشد تا خود را اصلاح کنند و همچنین از آگاهی هایی که برخوردار می‌شود بتوانند خود را آماده کند.
مرکز آموزش گالیله تدریس خصوصی کلیه سازها ،زبان ها و کامپیوتر .در تابستان بی برنامه نباشید . تابستان بهترین وقت برای یادگیری هنر و نیازهای فرزندان وخود شما میباشد .امروز فردا نکنید و از همین امروز شروع کنید .نیاوران – نبش چهارراه مژده – شماره ثبت ۷۲۷۰۱- با بیش از ۳۷ سال سابقه ۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴ –

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

One Comment on “برنامه تابستانی”

Trackbacks

  1. برنامه تابستانی | مجموعه آموزش های زبان انگلیسی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک