تدریس خصوصی ابتدایی

تدریس خصوصی ابتدایی

تدریس خصوصی ابتدایی
دروس ابتدایی بالاخص دروس پایه اول  از آن جهت که دانش آموز با مدرسه آشنایی ندارد باید با دقت و صبر و حوصله تمام و توسط مدرس مجرب این پایه آموزش داده شود تا دانش آموز به درس علاقه مند شده و همین پایه ی ادامه موفقیت های آتی می شود. والدین عزیز به جهت آنکه وقت و البته حوصله کافی برای آموزش کودکان  خود ندارند ترجیح می دهند روزانه، هفتگی و حتی ماهانه دبیری به صورت خصوصی و در منزل، دروس فرزند را کنترل و یا حتی مرور نمایند که کوچکترین اضطرابی به جهت فرزند عزیز خود نداشته باشند.

تدریس خصوصی ابتدایی
مدرسین دوره ابتدایی
مدرسین این دوره دبیران رسمی آموزش و پرورش می باشند که با متد آموزشی روز و کتابها و سوالات آشنایی کافی دارند چراکه همانطور که ذکر شد آموزش دوره ابتدایی بسیار  حساس و نیاز به تجربه داردو البته تجربه ثابت کرده که فرزندان از شخص سوم حرف شنوی بیش تری دارند، به آن معنا که اگر شخص شما هم توانایی لازم در آموزش این مطالب (دروس ابتدایی ) را داشته باشید بازهم پیشنهاد بر آن است که از مدرس ابتدایی به عنوان شخص سوم کمک بگیرید چراکه هم به اصول و متد روز آشنا می باشد هم فرزند شما یادگیری بیش تری خواهد داشت .از طرف دیگر از آنجا که جلسات به صورت خصوصی در منزل شما می باشد کاملا تحت نظر شما می باشد و میتوانید هر جلسه روند پیشرفت او را پیگیری نمایید. زمانی که به کارها یروزانه خود می پردازید فرزند شما  درمنزل مشغول دوره دروس مدرسه خود می باشد و نیازی به یادآوری برای انجام تکالیف وی ندارید چرا که تمامی تکالیف در جلسه خصوصی انجام خواهد شد.

تدریس خصوصی ابتدایی
برگزاری جلسات تدریس خصوصی ابتدایی
مشاور مرکز هر پنج جلسه یکبار با شما تماس میگیرد تا پیگیری های لازم و سطح رضایت شما را بسنجد و در صورت لزوم به تعویض دبیر اقدام نماید که البته به ندرت اتفاق افتاده است .کلیه دروس ابتدایی در جلسات یک  ساعت و نیمه برگزار می گردد که ساعات و روزها با نظر دانش آموز و توافق  با مدرس تعیین شده قابل برنامه ریزی می باشد.تعداد جلسات بنا به نظر مدرس ابتدایی و البته توافق والدین می باشد. هرجلسه ۵۰ هزار تومان و پرداخت جلسات هر پنج جلسه یکبار با  هماهنگی آموزشگاه می باشد.
زمان شروع جلسات تدریس دروس ابتدایی
برای گرفتن بهترین نتیجه بهتر است بنا به نظر مشاور تحصیلی آموزشگاه ، جلسات را از ابتدای سال تحصیلی آغاز کنیم که مدرس به صورت مستمر دروس دانش آموز را پیگیری نماید تا در زمان امتحانات نگرانی از بابت فشردگی دروس و زمان نداشته باشیم.لازم به ذکر است که طی جلسات در صورت درخواست والدین امکان برگزاری امتحانات کوتاه کلاسی نیز می باشد که نتیجه عینا به والدین ذکر خواهد شد.
جهت مشاوره بیش تر با مشاوران تحصیلی ابتدایی آموزشگاه تماس بگیرید .
مرکز آموزش گالیله تدریس خصوصی کلیه دروس ابتدایی تا کنکور
نیاوران -چهارراه مژده – ۲۲۷۲۸۹۰۴-۲۲۷۱۵۸۸۶
اعزام دبیران مجرب خانم و آقا به منزل شما و  یا امکان برگزاری جلسات تدریس در محل آموزشگاه
فرزندانتان را به درس خواندن تشویق کنید تا آینده ساز شوند.

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک