تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی

تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی

تدریس خصوصی زبان فارسی برای اتباع خارجی
مهمترین مسئله ای که باید به خاطر داشته باشید این است که آموزش زبان فارسی به اتباع خارجی باید بر مبنای اصول دقیق و حرفه‌ای انجام شود.
و فقط صرف به اینکه زبان مادری شما فارسی بوده و گویش آن برای شما ساده است نمی توانید تدریس خصوصی زبان فارسی را انجام دهید.
تدریس زبان فارسی چه از لحاظ مکالمه و چه از لحاظ قواعد دستور زبان فارسی باید در چهارچوب اصولی انجام شود.
تدریس خصوصی زبان فارسی را میتوان حدوداً در ۳۰ جلسه مکالمه و ۳۰ جلسه قواعد دستور زبانی و اتباع خارجی یاد داد. جهت تدریس خصوصی زبان فارسی آموزشگاه ما با اعزام دبیرهای مجرب و دور دیده خانم و آقا در تمام نقاط تهران آماده تدریس خصوصی در منزل و محل کار شما می باشند و در زمینه تدریس خصوصی زبان فارسی باید متمرکز گردید که مدرس زبان فارسی به اتباع خارجی می باید با اصول زبان خارجی و روانشناسی یادگیری و مهارت های ویژه خاص معلمی آشنایی کامل داشته باشد.
معلمی که می‌خواهد به خارجیان تدریس  زبان فارسی را در مقاطع مختلف چه مکالمه گرامر و ادبیات فارسی یاد دهد باید توانایی به کارگیری از امکانات موجود در فضای مجازی را داشته باشد.
از این رو که این روزها با فضل الهی مملکت ما در زمینه‌های مختلف علمی پژوهشی فرهنگی صنعتی و غیره پیشرفت های چشمگیری داشته است و خارجی زیادی برای ادامه تحصیل یا در زمینه های گوناگون از جمله بازرگانی پژوهشی و غیره به اینجا می‌آیند بنابراین نیازمند گویش زبان فارسی برای پیشرفت اهداف خود را دارند.
با مراجعه به آموزشگاه گالیله و استفاده از دبیران با تجربه و گرفتن دوره های تدریس خصوصی زبان فارسی می توانند به راحتی و هزینه مناسب زبان فارسی را فرا گیرند.
شرایط معلم خصوصی:
برای تدریس خصوصی زبان فارسی به اتباع خارجی یک معلم خصوصی نیازمند به دانستن زبان واسطه ندارد و اتفاقاً از جهاتی ندانستن زبان واسطه کمک می‌کنند تا دانشجوی محترم با قرار گرفتن در محیط آموزشی سرعت فراگیری بالاتری پیدا کند.
مرکز تدریس گالیله – تدریس خصوصی کلیه دروس ابتدایی تا کنکور – اعزام دبیر به تمام مناطق تهران – ۰۲۱۲۲۷۲۸۹۰۴- نیاوران – نبش چهارراه مژده – شماره ثبت ۷۲۷۰۱

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک