تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان

تدریس خصوصی زبان
دانستن و شناخت و مکالمه یک زبان دیگر بجز زبان مادری در جامعه امروزی الزامی است.شما اگر قصد سفر یا تجارت و یا ورود به اینترنت و جستجو برای مطلب و مقاله خاصی داشته باشید حتما باید حداقل زبان انگلیسی را بدانید.
هدف از یادگیری زبان دوم:
فراگیری زبان به صورت خصوصی و گرفتن معلم جهت گرامر یا مکالمه و یا هردو نیازمند شناخت اولیه در مورد زبان و مطالب ابتدایی می باشد. قبل از انتخاب زبان دوم جهت فراگیری آن باید به چند نکته توجه داشته باشید
۱-هدف از آموزش زبان دوم
۲-نوع استفاده از زبان دوم در آینده شغلی یا تحصیلی تان .آیا بیشتر به گرامر و متون زبان نیاز دارید یا محاوره و صحبت کردن .اگر قصد دارید ادبیات زبان (گرامر) را یادبگیرید تدریس خصوصی گرامر زبان را باید آغاز نمایید ولی اگر در آینده محاوره زبان بیشتر برایتان اهمیت دارد باید تدریس خصوصی مکالمه زبان  را آغازنمایید.ممکن است شما هر دو مورد هم گرامر و هم مکالمه مورد نظرتان باشد در اینصورت تدریس خصوصی زبان بصورت عام و خاص را باید شروع نمایید.

تدریس خصوصی زبان
بهترین تدریس خصوصی زبان
البته بهترین نوع ندریس خصوصی زبان فراگیری پایه به پایه آن که همان روش گرامر و مکالمه  می باشد یعنی یک مدرس خوب زبان می تواند هم زمان با تدریس متون گرامری مکالمه و محاوره  زبان را از پایه شروع کرده و در مقاطع مختلف در مورد مباحثی چون خرید،مسافرت،تیه بلیط و غیره از مکالمات روزمره سطح پایین شروع کرده و به مکالمات پیشرفته و حتی مکالمات تجاری و اقتصادی برسد.در این روش چون دانش پژوه گرامر زبان را بدقت و کامل فراگرفته بنابراین مکالمه ای که یاد میگیرد بر مبنا واساس پایه های و علمی بوده و عمیق تر در ذهنش جای میگیرد.

تدریس خصوصی زبان
فرار بودن زبان:
یکی از دروسی که مدرسین زبان در تدریس خصوصی زبان  همیشه اعلام می کنند فرار بودن این درس می باشد . یعنی اگر به مدت طولانی مخصوصا محاوره زبان استفاده نشود .تقریبا از ذهن خارج می شود. و برعکس با بودن در محیط و گرفتن لهجه صحیح شما می توانید بهتر و جامع تر مکالمه را فراگرفته و به این زودی ها از ذهن شما خارج نشود.به عنوان مثال:
دوستی داشتیم که چند سالی را در یکی از کشورهای اروپایی کار می کرد بهمین خاطر زبان او تقریبا کامل شده بود بعد از مدتی که به وطن برگشت اوایل بسیار روان و خوب زبان را صحبت می کرد ولی بعد از مدتی بعلت اینکه از زبان خود استفاده نمیکرد و زبابن را فقط محاوذه ای یاد گرفته بود و معلومات آکادمیک یعنی همان گرامری نداشت تقریبا فراموش کرده و صحبت کردن برایش مشکل شده بود.
تدریس خصوصی لهجه و اصطلاحات زبان:
اگر قصد یادگیری مکالمه زبانی را دارید حتما تدریس خصوصی زبان را انتخاب کنبد و سعی کنید  رانتخاب مدرس زبان دقت کنید تا او با لهجه صحیح با شما کار کند.چون هر چه در ناخودآگاه ذهن شما راجع به زبان حک شود همان می ماند و قابل تغییر نیست.لهجه و اصطلاحات زبان انگلیسی نیز همانطور که بارها شنیده اید بهترینش امریکایی یا انگلیسی است که بستر به هدف و برنامه ریزی آینده شما می توانید آنرا انتخاب کنید .
مرکز تدریس خصوصی گالیله – تدریس خصوصی زبان  از پایه تا مکالمه ۲۲۷۲۸۹۰۴

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک