تدریس خصوصی کنکور

تدریس خصوصی کنکور

تدریس خصوصی کنکور
پایه کنکور یعنی گرفتن نتیجه زحمات دانش آموز پس از ۱۱ سال تحصیل و کوشش مداوم. داشتن برنامه منظم از همان ابتدای دوران متوسطه و استفاده از مشاورین تحصیلی و تدریس خصوصی  کنکور راهگشای موفقیت شما و ورود شما به دانشگاه می باشد.
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی گالیله با مجوز شماره ۷۲۷۰ و برخورداری از نیم قرن تجربه و کادری مجرب از دبیران خانم وآقا همواره  سعی بر این داشته که با برگزاری تدریس خصوصی د رمنزل یا محل کار شما برنماه ریزی منظم برای شما دانش آموزان عزیز داشته و بتوانند هر چند سهم کوچکی در تحصیل و موفقیت آینده شما ایفا نماید.

تدریس خصوصی کنکور
چرا تدریس خصوصی ؟
۱- اکثرا کلاس های چند نفره یا چندین نفره د رمقاطع گوناگون مخصوصا کنکور بعلت ناهماهنگی در سطح علمی نتیجه بخش نبوده و عموما به ضرر دانش آموزانی می باشد که در سطح علمی بالاتر و با انگیزه بیشتری وارد این کلاس ها شدند.
۲-اغلب دانش آموزانی که در کلاس های کنکور ثبت نام می کنند به اجبار خانواده و فقط جهت گذراندن زمان و اینکه والدین فکر کنند فرزندشان بطور منظم در کلاسها ی کنکور شرکت دارند .
۳- نبودن انگیزه و هدف کامل و کافی از طرف پاره ای از  دانش آموزان د رکلاس های گروهی موجب می شود که روند پیشرفت کلاسها بسیار کند و گاهی واقعا بی فایده بوده و زمان مفید را از دانش آموزان می گیرد.
۴-کنکور مقطعی است حساس که لحظه هایش برای داشند آموزان با انگیزه ارزشمند و حساس است  و اینکه این نوع دانش آموزان بخواهند زمان را در مسیر رفت  وآمد و بی نظمی کلاس ها و عدم پیشرفت سریع آن به عللی که بررسی شد از دست دهند واقعا فاجعه و غیر قابل جبران خواهد بود چرا که سال سرنوشت ساز هر نوجوان سال کنکور است.

تدریس خصوصی کنکور
بنابراین برای گرفتن نتیجه بهتر و موفقیت باید از تدریس خصوصی و مدرسان با تجربه در این زمینه استفاده کرد:
فواید تدریس خصوصی کنکور :
۱- وقتی دانش آموز در منزل خود منتظر دبیر خصوصی باشد اولا زمان را از دست نداده و تمام وقت او مفید و در راستای هدفمندی بوده و با استفاده از دبیر خصوصی و تدریس خصوصی خود را آماده برگزاری کنکور می نماید.
۲- خوبی تدریس خصوصی این است که فقط برای شما و درسطح شما برگزار می گردد و نیازی  نیست که دبیر به فکر بقیه افراد حاض رد رکلاس نیز باشد و بنابراین روند رو به جلوی خیلی خوبی خواهد داشت.
۳-بدیهی است ضمانت موفقیت و فراگیری د رتدریس خصوصی به مراتب بیش تر از کلاس های گرروهی م یباشد.درست است هزینه ای که شما برای تدریس خصوصی صرف می کنید چند برابر کلاس گروهی می باشد ولی مطمئن هستید که نتیجه بخش خواهد بود.
۴-بعضی از دانش آموزان بعلت خجالتی بودن از کلا سهای گروهی به هیچ عنوان استفاده نمی کنند  چون که در جمع نمی تواننند سوال کرده و اشکاللات خود را رفع نمایند ولی در تدریس خصوی این مسئله کاملا حل شده و دان شآموز خود استقلالی را کاملا احساس می کند.
۵- از همه مهم تر در تدریس خصوصی کنکور می تونید از مشاورههای رایگان مقطعی و مشاوره تحصیلی استفاده نموده و تمامی سوالات خود را بصورت رایگان از مشاور خود بپرسید.
مرکز تدریس خصوصی  کنکور گاللیه ۲۲۷۲۸۹۰۴
نیاوران – چهارراه مژده

درباره نویسنده

124مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک