جملات جذب موفقیت

جملات  جذب موفقیت

جملات موفقیت
در زندگی یک حقیقت وجود دارد و آن این است که واقعیت و زندگی فعلی شما ناشی از افکاری است که در سر پرورانده اید اگر تحول فکری و احساسی را شروع کنید زندگی تان کاملا عوض می شود.
خواندن وتکرار این جملات می تواند به شما نیروی عظیمی ببخشد که موجب شود افکار و احساسات ضعیف کننده ای را که موجب آشفتگی شما می شود را از خود دور کنید.از این جملات به عنوان سرچشمه هدایت یا ابزاری الهام بخش استفاده کنید.
به تمامی کسانی که می خواهند کیفیت زندگی خود را ارتقاء دهند.

جملات  جذب موفقیت

جمله هفته:

برنامه ریزی دقیق و منظم پیمودن نیمی از راه است

ناپلئون بناپارت
تو تعیین کن!
فرض کنید یک اتومبیل هوشمند خریدهاید و میخواهید با آن، به شهر دیگری مثلا صدکیلومتر دورتر بروید. اما پس از طی هفتاد کیلومتر و درست زمانیکه فقط سی کیلومتر تا مقصد فاصله دارید، ماشین اعلام میکند که خسته شده است…

دیگر نمی‌تواند ادامه بدهد و لازم است به او فرصت استراحت داده شود؛ بنابراین شما مجبور می‌شوید به‌خاطر خستگی اتومبیل هوشمندتان، هر جایی که آن توقف کرد، صبر کنید تا ماشین دوباره توان خود را به دست بیاورد.

درواقع اتومبیلی که قرار بود ابزار و خدمتکار فرد باشد، اکنون با یدک‌کشیدن پسوند «هوشمند»، تبدیل به کارفرمایی شده است که از روی تکبر، صاحبش را بنده خود می‌داند و هرجایی که دلش بخواهد، می‌ایستد و به خواسته‌ها و آرزوهای وی بی‌توجه است.

حال از خود بپرسید اگر شما چنین اتومبیلی داشته باشید، چه می‌کنید؟ به‌خصوص اگر بدانید این اتومبیل هوشمند، زرنگی کرده و کمی زودتر از زمان واقعی، چراغ بی‌رمقی‌اش را روشن می‌کند و درصورتی‌که شما حرفش را گوش نکنید و با سماجت، به او دستور ادامه‌دادن بدهید، می‌تواند چند ده کیلومتر اضافه‌تر هم بدون هیچ مشکلی طی کند؛ حتی بدتر از آن اگر بفهمید این اتومبیل‌، بیشتر اوقات به‌خاطر تنبلی، شعاع توقفش را کمتر و کمتر می‌کند و هر ماه هم که می‌گذرد، در فاصله بیشتری از مقصد انتخابی شما متوقف می‌شود، مسلما به هشدارهای ماشین هوشمشند توجه نمی‌کنید و همیشه قدری فراتر از آنچه او تعیین کرده است، به پیشروی خود ادامه می‌دهید؛ چون دراین‌صورت است که ماشین می‌فهمد رئیس اصلی شما هستید و بنابراین در جایی که شما تعیین می‌کنید و به‌نفع شماست، می‌ایستد و به‌مرورزمان یاد می‌گیرد که با شما کنار بیاید و به‌تدریج شعاع دایره توقف و درجازدن خود را وسیع‌تر می‌کند؛ چون می‌داند شما تصمیم گرفته‌اید که هر روز میزان پیشروی‌‌تان را افزایش بدهید.

ذهن، فکر، احساس، هیجان و بدن ما هم نوعی ابزار و خدمتگزار برای روح هشیار و آگاهی ما محسوب هستند؛ بنابراین حق ندارند هر وقت خسته شدند و یا دلشان خواست، ما را در کاری که قصد انجامش را داریم، متوقف کنند.

اگر یاد بگیریم از همین آغاز سال جدید موقع خسته‌شدن و بی‌حوصلگی و …، یعنی درست لحظاتی که بقیه دست‌ازکار می‌کشند، حتی برای چند دقیقه هم که شده است، کار را ادامه دهیم، می‌توانیم دو پیام اصلی را به ذهنمان و نیز مراکز حسی بدن خود بفرستیم؛ پیام اول اینکه تعیین‌کننده نهایی ظرفیت و مقاومت وجودمان‌، ما هستیم، نه آن‌ها و پیام دوم هم اینکه تصمیم گرفته‌ایم هر روز با وسیع‌ترکردن شعاع توانایی و عملیاتی خود‌، دیرتر خسته شویم و بیشتر به‌طرف قله‌‌های موفقیت در جنبه‌‌های مختلف زندگی قدم برداریم.

از همین امروز، با خود عهد ببندید هروقت درخلال انجام کاری، احساس خستگی کردید‌، دست‌ازکار برندارید و با وجود خستگی و بی‌حوصلگی برای مدتی دیگر کار را به شکلی عالی ادامه دهید.

فراموش نکنید بسیاری از کسانی که توانسته‌اند قله‌‌های بزرگ موفقیت را در درازمدت فتح کنند و به مقام استادی برسند، از همین روش استفاده کرده‌اند؛ یعنی علی‌رغم حس‌کردن پیام‌های خسته‌شدن بدنشان، کمی زودتر از خواب بیدار شده‌اند و وقتی بقیه مشغول استراحت و تفریح هستند‌، کمی به خود سخت گرفته‌اند و بیشتر کار کرده‌اند.

یادتان باشد برای صعود به قله‌‌های موفقیت، تلاش‌‌های عادی و معمولی کفایت نمی‌کند و در بهترین حالت با تلاش‌های معمولی خود تنها در همین‌جایی که هستیم، می‌مانیم؛ پس باید برای صعود، هر روز کمی به تلاش‌‌های عادی قبلی خود اضافه کرده و بدین‌ترتیب تعیین کنیم که تصمیم‌گیرنده نهایی هستیم و برای فتح قله‌های زندگی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

موفقیت،موفقیت در کنکور – کنکور- زبان-تدریس – تحصیل – آموزشگاه- دبیر – تدریس خصوصی – اعزام دبیر خانم – خصوصی
مرکز تدریس خصوصی گالیله ۲۲۷۲۸۹۰۴
موفقیت در زندگی,موفقیت در کنکور,موفقیت در کار,موفقیت یعنی,موفقیت در زندگی زناشویی,موفقیت چیست؟,موفقیت نامحدود,موفقیت در بازاریابی شبکه ای,موفقیت بامبویی,

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک