درس خواندن کنکور

درس خواندن کنکور

درس خواندن برای کنکور
چند نکته مهم که برای درس خواندن کنکور مفید و پر اهمیت است:
درس را به صورا مرحله ای بخوانید:
وقتی شما برا ی درس خواندن کنکور اقدام می کنید . باید اول هر فصل یا مبحثی را به صورت کلی و جامع مطالعه کرده و مفهوم اصلی و مهم آنرا درک کرده و سپس وارد جزییات شوید.با این روش امکان موفقیت شما در کنکور بیشتر می شود.
محیط مناسب برای درس خواندن کنکور بسایر مهم است:
البته داشتن محیطی مناسب و با آرامش برای درس خواندنحتما الزامی است.شما باید مکانی جدا از جریان های خانواده و منزل برای درس خواندن  داشته باشید.

درس خواندن کنکور
اضطراب و استرس درس خواندن کنکور
برای درس خواندن کنکور مهم ترین مسئله آرامش است. دانش آموزی که مدام در استرس باشد و همواره نگران نتیجه کنکور خود باشد، مطمئنا موفق نبوده و همیشه این بارش فکری و نگرانی در درس خواندن کنکور روی وی تاثیر مستقیم و منفی می گذارد.
نقش والدین در درس خواندن کنکور فرزندان:
متاسفانه تقریبا تمامی دانش آموزانی که برای کنکور خود را آماده می کنند در سن بلوغ می باشند . که صد البته این دوره سنی بسیار حساس بوده و نوجوان نیازمند هدایت و راهنمایی صحیح و دقیق والدین می باشد.
پس نقش تربیتی و رفتاری والدین در این مقطع زمانی بسیار پررنگ بوده و والدین می توانند با راهکارهای مناسبی که از کارشناسان این امر کسب می کنند محیطی آرام و دور از تنش برای درس خواندن کنکور فرزند خویش آماده کنند.
تشویق و تذکر به موقع باعث می شود که فرزندتان درس خواندن کنکور را جدی گرفته و با حمایت و دور انمدیشی شما کسب موفقیت در کنکور را برای فرزند خود چند برابر کنید.

درس خواندن کنکور
زمان و فواصل بین درس خواندن کنکور :
اگر می خواهید درس خواندن شما موثر تر باشد سعی کنید زمان های کوتاه و مکرر را انتخاب کنید چون اگر زمان طولانی برای درس خواندن بگذرانید جز خسته کردن فکر و مغز خود نتیجه دیگری نخواهد داشت.
بهترین برنامه ریزی برای درس خواندن کنکور چیست؟
برنامه زمانی درس خواندن برای کنکور برای انش آموزان متفاوت است و این بستگی به پایه علمی و شرایط روحی و روانی دانش آموز دارد.مثلا اگر دانش آموزی عادت کرده دروس اصطلاحا حفظی را صبح ها یاد بگ
یرد و دروس اختصاصی و پر حجم ت ررا عصر ها .باید همین روش را ادامه دهد البته زمان بندی درس خواندن کنکور بعد از دادن اولین کنکور آزمایشی و دریافت نتیجه آن توسط مشاور تحصیلی بصورت دقیق بررسی و نوشته خواهد شد.
مرکز تدریس خصوصی گالیله- تدریس خصوصی کلیه دروس ابتدایی تا کنکور
اعزام دبیر مجرب خانم وآقا به منزل
شماره ثبت:۷۲۷۰۱
با بیش از ۳۰ سال سابقه
نیاوران،نبش چهارراه مژده
تدریس کلیه زبان ها ، کامپیوتر ، موسیقی ، نقاشی از پایه تا پیشرفته
مشاوره تحصیلی توسط کارشناسان برتر و تحت نظر روانشناس مرکز
همین حالا تماس بگیرید و اولین جلسه تدریس خصوصی فرزند خود را تعیین نمایید . در کمترین زمان بالاترین بازدهی را داشته باشید. در صورت در خواست امکان برگزاری جلسات در دفتر آموزشگاه نیز می باشد.

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک