مزایای تدریس خصوصی

مزایای تدریس خصوصی

مزایای تدریس خصوصی
تدریس خصوصی
تدریس خصوصی به آن معنا می باشد که جلسات تدریس به صورت تک نفره در محل شما یا آموزشگاه با توجه به سطح شما برگزار می گردد.
چه زمانی تدریس خصوصی نیاز می باشد؟
۱- تدریس خصوصی زمانی احساس می گردد که شخص برای شرکت در کلاسی نسبت به سطح کلی کلاس ضعیف تر می باشد و به نوعی سرعت یادگیری کلاس را پایین می آورد و همانطور که در اینجا به عنوان یک نیروی مخرب شناخته می شود برای همان شخص نیز کلاس بازدهی کافی را ندارد زیرا با مسائل پایه نیز آشنا نیست لذا داشتن چند جلسه تدریس خصوصی با مدرس مجرب صد در صد پیشنهاد می شود تا حداقل به حد متوسط کلاس برسد و پس از آن در صورت خواسته دانشجو می تواند ادامه جلسات را به صورت گروهی انجام دهد .
۲-زمانی که سطح شما از سطح متوسط کلاس بالاتر است.
در این صورت نیز کلاس های تدریس خصوصی مفید خواهند بود چرا که به قول معروف شما باید به پای دیگران بسوزید و منتظر باشید تا مطالب سخت تر مطرح گردد اما در جلسات تدریس خصوصی مدرس در سطح شما درس را رائه می دهد و سبب تسریع یادگیری مطالب می شود و در نتیجه مفید تر خواهد بود.
۳- زمان مشخصی برای شرکت در کلاس ها ندارید زیرا در جلسات خصوصی شما روز و ساعت را تعیین می نمایید .
مزایای تدریس خصوصی

مزایای تدریس خصوصی :
۱-  اولین نکته از مزایای تدریس خصوصی این است که جلسات تدریس خصوصی ۹۰ دقیقه کامل به شما اختصاص دارد و برای مثال برای یادگیری زبان وقتی شما در کلاس گروهی شرکت می کنید با توجه به ظرفیت کلاس که در بهترین حالت ۱۰ تا ۱۵ نفر باشد حداکثر زمان اختصاص داده به شما چیزی در حدود ۵ الی ۶ دقیقه می باشد که در حقیقت زمان مناسبی برای یادگیری نمی باشد.
۲-  جلسات خصوصی به لحاظی به صرفه تر خواهد هم به لحاظ هزینه پرداختی و یا زمان اختصاص داده شده ،زیرا در زمان کمتری مطالب بیش تری آموزش داده می وشد و با توجه به هزینه پرداختی تعداد جلسات کمتری مورد نیاز می باشد.
۳- از دیگر مزایای جلسات تدریس خصوصی آن است که ساعات و روزهای هماهنگی با توافق شما و مدرس می باشد درحالی که در جلسات گروهی اگر شما موفق به شرکت در چند جلسه نشوید در حقیقت آن جلسات حذف و شما امکان استفاده از آنها را نخواهید داشت.
۴-در این جلسات تنها بر نقاط ضعف شما تمرکز می شود و اجباری ندارید تا بر مسائل پایه ای مطرح شده توسط همکلاسی ها تمرکز کنید.
۵-در صورت برگزاری این جلسات در منزل باز هم در زمان صرفه جویی کرده اید.
۶- از دیگر مزایا میتوان به این مطلب اشاره کرد که در این جلسات مدرس برروی آنچه شما میخواهید تمرکز خواهد کرد برای مثال د رمورد یادگیری کامپیوتر نیازی به آموزش از پایه نیست و یا در مورد زبان اگر گرامر را کاملا فراگرفته اید و تنها به دنبال یادگیری مکالمه هستید فقط بر مبحث مکالمه تمرکز میکنید و اینگونه زودتر به نتیجه دلخواه خواهید رسید.

مزایای تدریس خصوصی
مرکز آموزش گالیله تدریس خصوصی کلیه دروس ابتدایی تا کنکور – موسیقی- کامپیوتر – نقاشی – زبان
نیاوران – چهارراه مژده
اعزام دبیر به منزل شما -امکان برگزاری جلسات در محل آموزشگاه – با بیش از ۳۷ سال سابقه
همین حالا با مشاوران مرکز تماس بگیرید
۲۲۷۲۸۹۰۴-۲۲۷۱۵۸۸۶

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک