معلم خصوصی زبان

معلم خصوصی زبان

معلم خصوصی زبان
برای فراگیری زبان چند راه داریم:
۱_ کلاس های خصوصی:
معلم خصوصی زبان برای یادگیری زبان بهترین و سریعترین راه بوده البته هزینه‌های خود را دارد برای گرفتن معلم خصوصی زبان باید به ویژگی های زیر دقت نمایید:
الف_ معلم خصوصی زبان باید حداقل هفته ای یک بار باشد چون زبان بسیار فرار است.
ب_ معلم خصوصی زبان باید ساعتی باشد که شما در آرامش بوده و دچار استرس زمان نباشید.
ج_ برای گرفتن معلم خصوصی زبان باید در نظر بگیریم که منظور و هدف ما از فراگیری زبان چیست اگر هدف ما یادگیری گرامر و متون  زبان باشد باید از یک معلم  زبان متخصص گرامر و موتون استفاده نماییم ولی اگر هدف ما محاوره و مکالمه زبان باشد حتی الامکان باید از معلمی که قادر به مکالمه بوده و در محیط بوده باشد که بتوانند زبان را به صورت روان صحبت کرده و قادر به تدریس مکالمه باشد.
۲_ کلاس های جمعی و گروهی زبان:
در این و کلاسها که زمان زیادی می‌برد از و به صورت ترمیک انجام می شود دانش آموزان یک مقدار مشخصی از زبان را فرا گرفته و ممکن است سال‌ها این دوره یادگیری به طول انجامد.
در این کلاس آن معمولاً دانش‌آموزان با اهداف گوناگون آمده بعضی فقط صرف به اینکه کلاسی رفته و وقت خود را پر کنند و گروه دیگر برای یادگیری زبان هدف خاصی ندارند.
۳_ گروه دیگر کسانی هستند که قصد مهاجرت در کشوری را دارند این گروه از من باید از معلم خصوصی زبان استفاده کرده مخصوص نت تا جایی که امکان دارد از معلمی که natire باشد. هدف از natire بودن معلم خصوصی زبان یادگیری کلمات با تلفظ صحیح و اصطلاحات رایج در آن کشور بوده که بتوانند با مکالمات روزمره محلی آن منطقه و کشور آشنایی کامل داشته باشند.
۴_ گروه چهارم کسانی هستند که قصد ایجاد شغل و کار در آن کشور خاص را دارند برای این گروه نیز معلم خصوصی زبان پیشنهاد می شود اگر میخواهی دروغی را در کشور خاصی شروع نمایید بهتر از زبان اقتصادی و کلمات و اصطلاحات اقتصادی آن زبان را به خوبی فرا گیرید بنابرین با گرفتن معلم خصوصی زبان که تجربه کاری در این زمینه را داشته باشد استفاده کرده که البته هزینه تدریس این نو مال مردم معمولاً گران‌تر است.
در نهایت قابل ذکر است که یکی از موثرترین روش های یادگیری زبان داشتن یک معلم  با تجربه بوده که البته پس از فراگیری نسبی زبان با حضور در کشور مورد نظرتان می توانید زبان خود را کامل نمایید.

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

One Comment on “معلم خصوصی زبان”

  • زهرا wrote on ۸ شهریور, ۱۳۹۶, ۹:۱۹

    ممنون از حضورتون.

    مطالب اموزنده ای دارید

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک