هزینه تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی

هزینه تدریس خصوصی :
تدریس خصوصی در منزل و آموزشگاه هزینه کمی متفاوت دارد. اگر دبیر برای تدریس خصوصی به منزل شما بیاید علاوه بر آنکه شما در وقت خود صرفه جویی کرده اید از نظر ما انتخاب هوشمندانه ای داشته ا ید چرا که هزینه تدریس خصوصی در منزل شاید ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان بیشتر از هزینه تدریس خصوصی در آموزشگاه باشد ،اما هیچ چیز گران بها تر از وقت عزیز شما نمی باشد .شما با احتساب ترافیک عادی و روزانه تهران ۲ ساعت زمان رفت و برگشت از منزل به آموزشگاه و برعکس را برای خود خریده ا ید .

پس از همین حالا روزی ۲ ساعت جلو هستید. البته گاهی به دلایلی از جمله نامناسب بودن شرایط محیط خانه یا سر و صدا و… ترجیح بر آن است که جلسات تدریس در محیط آموزشگاه برگزار گردد. در این موارد نیز گاهی می توانید یک تیر و دوشنان بزنید .چراکه به دلیل مناسب بودن و استاندارد بودن کلاس های آموزشی هم فضای پر آرامش تری را انتخاب کرده اید هم میتوانید با همراهی یک تا ۳ نفر از همکلاسی های خودتان کلاس نیمه خصوصی برگزار کنید و صد البته که مجددا هزینه تدریس خصوصی کمتری پرداخت خواهید کرد.
هزینه تدریس نیمه خصوصی :
همانطور که قبلا ذکر کردیم تدریس نیمه خصوصی به معنی برگزاری جلسات در منزل و یا آموزشگاه (به انتخاب خودتان ) و شرکت ۲ تا ۴ نفر از دانش آموزان همکلاسی شما می باشد .البته که در این مبحث به شدت توصیه می شود با دوستانی مبادرت به برگزاری جلسات تدریس نیمه خصوصی کنید که تقریبا در سطح شما باشند (در هر درس یا رشته )
چرا که سبب اتلاف وقت فرد قوی تر و یا دل زدگی فرد ضعیف تر نشود .در مورد هزینه تدریس نیمه خصوصی باید ذکر کنیم که هزینه کلاس اولیه برای مثال ۶۵ هزار تومان اعلام شده که برای هر نفر اضافه هزینه تدریس خصوصی ۱۰ درصد افزایش می یابد و البته در آخرین درصد ها بر تعداد تقسیم می شود و درنهایت هزینه بسیار کمتری پرداخت خواهید کرد و کاملا به صرفه و منطقی می باشد .
شرایط پرداخت هزینه تدریس خصوصی :
در مورد شرایط پرداخت هزینه تدریس خصوصی باید ذکر کنیم که در مواردی و با توافق آموزشگاه و دانش آموز میتواینم پس از عقد قرارداد و پیش بینی حدود جلسات مورد نیاز یک سوم هزینه کل در زمان عقد قرارداد ،یک سوم در زمان میان جلسات و مابقی زمان آخرینم جلسه پرداخت می گردد.
و اما گاهی باز هم با توافق طرفین هزینه تدریس خصوصی هر ۵ جلسه برای دورس دبستان تا کنکور و هر ۴ جلسه برای تدریس سازها دریافت می گردد و البته باید ذکر شود که تمامی پرداخت های هزینه تدریس خصوصی فقط از طرق آموزشگاه می باشد . طفا هیچ گونه مبلغی بابت هزینه تدریس خصوصی به دبیر مربوطه پرداخت نشود . تشکر مدیریت مرکز آموزش گالیله
نیاوران – نبش چهارراه مژده – اعزام دبیر مجرب خانم وآقا به منزل – تدریس خصوصی کلیه دروس ابتدایی تا کنکور – تدریس کلیه سازها از پایه تا پیشرفته – تدریس خصوصی کلیه زبان ها از پایه تا مکالمه – تدریس کامپیوتر
با شماره ثبت:۷۲۷۰۱

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

۲ Comments on “هزینه تدریس خصوصی”

  • احمدی wrote on ۱۳ مهر, ۱۳۹۶, ۷:۲۲

    سلام

Trackbacks

  1. هزینه تدریس خصوصی | مجموعه آموزش های زبان انگلیسی

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک