کامپیوتر

کامپیوتر

کامپیوتر
نقش و اهمیت کامپیوتر بر هیچ کس پوشیده نیست امروزه تقریباً تمام افراد در جامعه بین المللی نیاز به استفاده از کامپیوتر و اینترنت را دارند.
در عصر جدید یادگیری مفاهیم و علوم کامپیوتر و کاربرد آن اهمیت فراوانی داشته و کمتر کسی است که در طول روز در این دهکده جهانی گذری نکند.
اهمیت استفاده از سیستم ها و اینترنت:
چند سال پیش گفته بود در سال ۲۰۰۰ هرکس کامپیوتر بلد نباشد اما در آن زمان ها از  اینترنت خبری نبود و برای انجام هر کاری اعم از اقتصادی فرهنگی و غیره و اطلاع از هرگونه اخبار بین المللی روزها وقت مصرف می شود.
ولی امروزه هزاران ایمیل و اطلاعات در گروه‌ها و کانال‌های مختلف رد و بدل شده و توسط  اینترنت فاصله ها بسیار کم شده.
کامپیوتر و اقتصاد در جهان:
تمامی معاملات اقتصادی بازرگانی در جهان امروز توسط لب تاب ها و اینترنت انجام میشود.
شما اگر صاحب کالایی هستید و یا تولید جنسی دارید و یا خدماتی در هر زمینه ارائه می دهید با معرفی خود در فضاهای مجازی توسط سیستم خانگی خود می توانید عضوی از این شبکه اجتماعی اقتصادی باشید و در آن فعالیت مستمر انجام دهید.
به طور مثال در گذشته اگر شما میخواستید شرکتی در کشور چین ارتباط برقرار کنید و از کالاهای آنها خریداری نمایید باید وقت زیادی گذاشته و به آن کشور می رفتید ولی امروزه تمامی کالاها و خدمات کارخانه ها و تولیدی های بزرگ و کوچک در سایت آنها موجود بوده و شما با مشاهده سایت و کانال مربوط می توانید انتخاب کرده و سفارش دهید.
یادگیری کامپیوتر:
مجموعه آموزشی دوره های کامپیوتر تحت عنوان International driving licence می باشد.
آشنایی با سیستم عامل ویندوز و نرم افزارهای کاربردی برای فراگیری کامپیوتر الزامی است.
با عنایت به موارد فوق و ارتباط تنگاتنگ امور اداری و مدیریت امروز با علوم رایانه ای اهمیت یادگیری و کاربرد این علوم به وضوح روشن است.
از این رو به تمامی موسسات و شرکتهای بین المللی توصیه می شود برای بهتر شدن نتیجه کاری و بهبود اقتصادی و بهره مندی مفید از نیروی کاری شرکت خود در راستای فراگیری کامپیوتر و دوره های مقدماتی تا پیشرفته استفاده نمایند

تدریس خصوصی -اعزام  دبیر مجرب خانم وآقا به منزل شما -نیاوران نبش چهارراه مژده – با شماره ثبت ۷۲۷۰۱

 

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک