کلاس تابستانی

کلاس تابستانی

کلاس تابستانی
اغلب والدین با دغدغه تابستان روبرو هستند با فرا رسیدن فصل تابستان و تعطیلات مدارس دانش آموزان فرصتهای بیکاری زیادی پیدا کرده و البته چالشها و مشکلات آنها شروع می شود.
راه چاره :
والدین تنها راه چاره را کلاس تابستانی می دانند و برای اینکه این وقفه بیکاری فرزندان خود را پر کنند دنبال کلاس تابستانی مختلف می گردند که البته صد در صد مشکل آنها را حل نمی کند زیرا دانش آموزان رسمیت این کلاس تابستانی را جدی نگرفته و حتی راه فراری برای دوری از خانواده و خدای ناکرده آسیب های اجتماعی پیدا می کنند .
کلاس تابستانی :
در کلاس تابستانی اغلب دانش گریز زده و بجای استفاده از زمان مناسب برای فراگیری به دنبال کارهای خود و بودن با دوستان و جکع دوستانه می گردند که این می تواند بسیار خطرناک باشد.
مزیت کلاس خصوصی در تابستان :
آمارها نشان داده که داشتن دبیر خصوصی در منزل در تابستان تقریبا این مشکل را حل کرده و فرزندان عزیز شما در محیط خانواده منتظر دبیر خصوصی خود می باشند و این فرصت خوبی است که دانش آموزان بتوانند از لحاظ علمی و هنری سطح خود را بالا برده و از لحاظ آسیب های اجتماعی نیز در امان باشند .
چه نوع کلاس تابستانی بهتر است؟
کلاس تابستانی بزوما نباید علمی باشد . کلاس تابستانی می تواند از نوع موسیقی هنر ورزش و یا علمی بوده که البته باید قبل از شروع فصل تابستان با در نظر گرفتن علایق و خواسته های فرزندان تعیین گردد.
آموزش کامپیوتر و زبان برای کلاس تابستانی :
یکی از رایج ترین کلاس تابستانی مربوط به دروس کامپیوتر و زبان می باشد که هم شیرین و مفرح بوده و هم می تواند در آینده تحصیلی دانش آموزان بسیار مفید باشد.
فرزند شما در هر رشته و مقطعی که باشد حتمآ نیاز به دانش کامپیوتر و زبان خواهد داشت و فصل تابستان بهترین فرصت برای فراگیری این دو رشته می باشد.
این کلاس ها می توانند کلاس های ورزشی ،رباتیک ،تفریحی ،آموزشی ،خلاقیت و.. باشد که با توجه به علایق فرزند شما یکی یا چند تا از کلاس ها برگزیده می شود و برنامه ریزی روزانه و هفتگی توسط سرپرست تابستانی مرکز با دانشآموز و خانواده انجام می شود چرا که این تعطیلات می توانند یکی از بهترین زمان ها برای آموزش مطالب درسی یا غیر درسی و پیشی گرفتن از همسالان و یا حتی آموزش حرفه ای خاص باشد و در آینده به عنوان افتخارات و توانمندی های شان مورد توجه قرار گیرند. از جمله کلاس های تابستانی و اموزشی رایج و البته مفید و مورد توصیه کلاس آموزشی شنا (به جهت ورزش مورد نیاز تمامی افراد در تمامی سنین )،زبان (آموزش هر زبانی چه از پایه چه در سطح پیشرفته )، کامپیوتر (نیاز مبرم در زندگی قرن بیستم ) می باشند .
مرکز آموزش گالیله :
ما با اعزام دبیران مجرب خانم و آقا برای کلیه دروس از پایه تا کنکور – کامپیوتر زبان – موسیقی و … می توانیم تا حدودی زیادی راه گشایی کلاس تابستانی و فراغت فرزندان باشیم.
مرکز تدریس خصوصی گالیله – اعزام دبیر مجرب خانم و آقا به منزل شما ۲۶۸۵۱۲۸۶
نیاوران –نبش چهارراه مژده – طبقه ۴ بانک پاسارگارد

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک