یادگیری زبان جدید

یادگیری زبان جدید

یادگیری زبان جدید
فراگیری زبان جدید یعنی تولدی دوباره . وقتی شما زبان جدیدی را یاد می گیرید یعنی گسترش ارتباطات اجنماعی خود را زیاد می کنید.
زبان جدید نه تنها علم و هنر است بلکه به وجود آورنده تعاملهای زیادی می گردد مثلا در زمینه های اقتصادی ، فرهنگی ، ورزشی ، و غیره…
جهان و زبان جدید :
تا مدت ها مدیری جهان عملا تک بعدی بود و تنها زبان انگلیسی برای تمامی مسائل راه گشا بود. البته هنوز هم زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی مورد توجه و قبول همگان می باشد ولی جهان امروزه از تک بعدی خارج شده و کشور هایی چون آلمان ، فرانسه ، ژاپن و خیلی از کشورها برای زبان خود برنامه ریزی کرده و برای اینکه بتوانید در ابعاد مختلف با آن کشور ها تعامل داشته باشید اولین و مهمترین مسئله دانستن زبان آن کشور های می باشد چند نکته مهم در فراگیری زبان جدید :
۱- وقتی شما بخواهید زبان جدیدی را به عنوان زبان دوم خود به غیر از زبان مادری یاد بگیرید باید توجه داشته باشید اولا هدف هدف از یادگیری زبان جدید چیست؟
ثانیا: ارزش یادگیری زبان جدید برای شما چقدر است؟
۲- وقتی هدف از فراگیری زبان جدید مشخص شد حالا باید معلوم کنید در چه راستایی می خواهید از زبان دوم استفاده نمائید . اقتصادی – فرهنگی یا موارد دیگر .
۳- بعد از روشن شدن راستای استفاده از زبان جدید باید تحقیق کنید که با کدام کشورها بیشتر می خواهید رابطه داشته باشید ، بنابراین زبان خود را نسبت به تعیین آن کشورها مشخص کنید.

فواید فراگیری زبان جدید :
۱- مسافرت و گردش : شما وقتی قصد سفر به کشوری دارید برای تفریح نیاز دارید تا حدودی به مقامات روزمره آن کشور آشنا باشید ، بنابراین دنبال فراگیری زبان آن کشوری می روید .
۲- مهاجرت : برای مهاجرت به هر کشوری که مایلید باید حتما زبان آن کشور را به طور دقیق و کامل یاد بگیرید .
۳- تحصیل : بعضی از کالج ها مطالب علمی را فقط با زبان کشور خود تدریس می کنند و بنابراین الزامی است اگر قصد تحصیل در کشوری را دارید با زبان آن کشور کاملا آشنا باشید.
۴- تجارت : درست است تجارت بین المللی بر مبنای زبان انگلیسی پایه گذاری شده ولی دانستن زبان کشوری که می خواهید به آنجا جنس صادر کرده یا از آن کشور جنس وارد کنید برای بهبود تجارت شما بسیار پر اهمیت و مفید خواهد بود.
۵- یادگیری زبان جدید احتمال مبتلا شدن فرد به بیماری آلزایمر کاهش می دهد .
۶- وقتی شما زبان کشوری را یاد می گیرید بهتر می توانید با فرهنگ و سنتهای آن کشور آشنا شوید.
۷- در نهایت فراگیری زبان جدید به شما کمک می کند حس خوبی داشته و نسبت به تعامل با جهان اطراف خود راحت تر عمل نمائید. ]

تدریس خصوصی کلیه زبان ها از پایه تا مکالمه – تدریس خصوصی در منطل توسط مدرسین مجرب خانم و آقا ۲۶۸۵۱۲۸۶

نیاوران – نبش چهارراه مژده

درباره نویسنده

125مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2019 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک