یادگیری زبان دوم

یادگیری زبان دوم

زبان دوم
برای یادگیری زبان دوم سعی کنید کارهای روزمره تان را طبق زبان جدید انجام دهید برای مثال اگر میخواهید آشپزی کنید به زبان مورد نظر بپزید.این را بدانید که برای یادگیری زبان دوم نباید فارسی فکر کنید و طبق همان کلمات را به زبان دوم برگردانید باید با فرهنگ و گویش مردمان ان کشور آشنا شوید و سعی کنید مانند آنها فکر کنید و حرف بزنید .

زبان دوم
ترجمه به زبان مادری
بله درست است امروزه شما به راحتی در کمترین زمان با استفاده از دیکشنر ی های به روز میتوانید معنی تمامی جملا ت را به زبان مادری خود دداشته باشید اما فراموش کنید ترجمه با آنچه شما درک می کنید بسیار متفاوت می باشد.پس یکجا ننشینید و از همین حالا به فکر یادگیری زبا ن دودم باشید.

زبان دوم
روش های یادگیری زبان دوم
بهترین روش برای یادگیری زبان دوم ف مهاجرت به آن کشور و زندگی در میان مردمان ان کشور می باشد که البته برای همه امکان پذیر نیست.پس معادل سازی کنید یعنی فضایی مشابه به وجود آورید .برای مثال اگر میخواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید کتا ب ها و مجلات انگلیسی بخوانید ، رادیو به زبان انگلیسی گوش دهید ،
دوستان انگلیسی زبان پیدا کنید و… همه این ها می توانند موفقیت آمیز باشند.
این را به یاد داشته باشید که نباید آموزش زبان را متوقف کنید برای مثال نباید آن را مانند کتابچه ای در ذهنتان نگهداری کنید و هر زمان نیاز بود ازآن استفاده کنید باید ان را مرور کنید تا آموخته ها فراموش نشوند. اگر میخواهید زبان فرانسه را یاد بگیرید خلاصه کلام فرانسوی زندگی کنید . سعی کنید دهر جسمی را می بینید فورا معادل زبان فرانسه ان را در ذهن مرور کنید اینطور به مرور زبان دوم به صورت زبان مادری و غریزی در ذهن شما نقش می بندد در کل یادگیری زبان دوم نیز به صبر و تلاش مستمر نیاز دارد و یک روزه به دست نمی آید.خود را در موقعیت های بهتر قرار دهید برای مثال انجمن های انگلیسی زبان ها را در محل یا شهر خود پیدا کنید و به آن ها بپیوندید یا در صورت امکان به کشورهای انگلیسی زبان سفر داشته باشید این واقعا میتواند مفید باشد .
سی دی  و کتاب هاب آموزشی و شرکت در کلاس های آموزش زبان را فراموش نکنید . البته با تجربه بنده این کلاسها زمانی مفید خواهند بود که شخص به صورت مستمر مطالب را مرور و در ذهن حک کند این بدین معنی می باشد که همه چیز به خود شما بستگی دارد .اگر وقت کافی برای رفتن به این کلاس ها را ندارید همین حالا با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت جلسه تدری خصوصی در منزل شما برگزار گردد که البته با تدریس خصوصی بسیار سریع تر به هدف خود خواهید رسید چرا که تمامی توجهد مدرس به شما و رفع اشکالات شما می باشد. درنگ نکنید .
مرکز آموزش گالیله تدریس خصوصی کلیه زبان ها از پایه تا مکالمه
۲۲۷۱۵۸۸۶-۲۲۷۲۸۹۰۴
نیاوران – چهارراه مژده
اعزام دبیران مجرب خانم و آقا به منزل شما

درباره نویسنده

124مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

تمام حقوق این سایت برای © 2018 مرکز آموزش گالیله . محفوظ است.
قدرت گرفته از وردپرس فارسی و هاست ابری پارس پک